התכנית שגרמה ל23,000 נשים לשים את עצמן במרכז ,לאמץ אורח חיים בריא ולרדת במשקל!

דיאטנית אישית ברישיון משרד הבריאות, המלווה אותך יום יום (אבל באמת!!), באופן צמוד, בהתאמה אישית אליך, לאורח החיים, להרגלים ולצרכי הגוף שלך!

95% מהנשים שעברו את התהליך שמרו על המשקל החדש גם לאחר שנה. הסיבה - דיאט אנג׳ל היא התכנית היחידה שמתאימה את עצמה אלייך. להרגלים שלך, להעדפות שלך ולאורח החיים שאת רגילה אליו.

** החזרים של עד 80% מביטוח בריאות פרטי**

רוצה לקבל יותר פרטים! חזרו אלי

מה כוללת התכנית?

לקוחות מספרות

אלה

אלה מילת

" כל חיי הייתי רזה. רקדנית, צלמת, תמיד פעילה, מאז ומתמיד וגם כילדה אוכל לא היה אישו. כילדה רזה תמיד אכלתי מה שרציתי וגם אחרי הלידות הראשונות תמיד חזרתי מיד לג׳ינס. אחרי הלידה השלישית ובתום חופשת הלידה תקופה מאתגרת עם 3 קטנטנים, ללא עבודה ובילוי מתמשך במטבח הביאו אותי למקום שלא הכרתי, משקל שמעולם לא הגעתי אליו. מרגע שקיבלתי את ההחלטה לעשות דרך עם הקוסמות של דיאט אנג׳ל הכל היה פשוט- התהליך עם עינב הדיאטנית המדהימה שלי היה קל, תומך, זורם, קשוב ובעיקר מותאם לי. מסביב חברות שואלות אותי ״נו, אז מה אסור לך עכשיו?״ ואני תמיד עונה ״מותר הכל, במידה״ 😊 אז נכון, יש עקרונות כללים ואין קיצורי דרך, אבל זה בהחלט תהליך לחיים. גם היום, יותר משנה אחרי ו 17 ק״ג פחות, אני בוחרת ליישם את הדרך. בוחרת בעצמי ובבריאות. נהנית בחופשות, נהנית במסעדות אבל תמיד תמיד מוצאת את הדרך לאזן. זה כל הקסם לא? ✨ "

ניצן כהנא

" אמאל'ה כמה קרה!!! כמה זה קשה לעצור רגע להסתכל על כל הטוב, אבל עכשיו זה בדיוק הזמן. וזה תכלס ממש לא רק המשקל (אבל איזה כיף זה לרדת 12 קילו!!), הצבע בשיער, היציאה לעצמאות ומעבר מתפקידי הפרונט לכסא היועצת או הזוגיות החדשה (חמסה עליה). אין ספק שנכנסתי אחת לתהליך ויצאתי אחרת לגמרי. זה הכל ביחד - או כמו שאני אומרת - שנה שעברה - שמתי את החיים שלי על שאפל, אבל אחריו לאט לאט בניתי את עצמי מחדש. והכל קשור אצלי. הבחירה בי, בבריאות שלי, במה אני מכניסה לגוף, באיך אני נראית - משנה, מלא. כשאני מוצאת את עצמי חוזרת בגשם משיעור פילאטיס שאחריו עוד הלכתי לחדר כושר ומשם חיפשתי מאיזה ירקות טובים אכין לעצמי ארוחה משמחת - אני מבינה כמה אני החדשה אוהבת את עצמי, ובוחרת בעצמי בכל צעד וביס כל יום מחדש (ועוד בכלל לא דיברתי על ההחלטה לבשל רק צמחוני שהגיעה בדרך או על הכנה של לחם כוסמת ועוד דברים בריאים ומשמחים, כי זה עושה לי כ"כ טוב) בתחילת הדרך חשבתי שאני יוצאת לעוד מסע של דיאטה, עוד תהליך שארד בו או לא במשקל... ליטל דיד איי נואו - ואין ספק שלדיאטניות המהממות "דיאט אנג'ל״ יש מקום אדיר בתהליך הטוב הזה. אז זה זמן טוב להגיד המון תודה! "

עדי לם

" ארבע שנים עברו מאז הירידה הגדולה. אני מאמינה שדיאטה היא דיאטה. אוכלים פחות, יש מגבלות. זה לא פשוט בכלל. באורח החיים היומיומי שלי אני אוהבת מעובד וגבינות, סוכר וגלוטן, בשר ופחמימות, פירות וירקות, אלכוהול ואלכוהול. אוהבת ולא רוצה לוותר על אלו. אני כל חיי שמרתי או עשיתי דיאטה בצורה כזו או אחרת אבל אחרי הלידה עם מלא עודף במשקל הרגשתי שאני לא יכולה לבד. דיאט אנג'ל היו בדיוק מה שחיפשתי. שיטה שמאפשרת לי לאכול קצת מהכל ועדיין לרזות עם תמיכה יומיומית מטורפת מצוות מקצועי שזמין להרים בכל שאלה, סיבוב בסופר, התבאסות על המשקל או ירידה במוטיבציה. דיאט אנג'ל מאגדת בתוכה מסגרת, אנשים, מידע, מקצועיות,שירותיות, הגבלה בזמן ו.. תוצאות!! תוצאות שאני מצליחה לשמור עליהן כבר כמעט 4 שנים כולל עוד שני סבבים שלי איתן לחיזוק ותמיכה. "

למי התכנית מתאימה? לכולן!

הצוות הניהולי

צוות הדיאטניות של דיאט אנג׳ל מונה למעלה מ50 דיאטניות קליניות עם מגוון רחב של התמחויות: הריון והנקה, פריון, צמחונות, טבעונות, ספורט, מערכת העיכול, אונקולוגיה ועוד. את צוות הדיאטניות שלנו מנהל ומפקח צוות ניהולי מקצועי, דיאטניות בכירות, כך שבפועל מעבר לדיאטנית שמלווה אותך באופן יומיומי, יש עוד דיאטנית בכירה שנמצאת שם לוודא שהתהליך שלך איתנו יהיה המוצלח והמדוייק ביותר שניתן.

רוני עמיצור לוי
דיאטנית קלינית, מייסדת דיאט אנג׳ל

לירון פז חגאי
דיאטנית קלינית, מייסדת דיאט אנג׳ל

דנה גנה בנדל
מנהלת מקצועית ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה באוניברסיטה העברית.
מתמחה בתזונה צמחונית וטבעונית, תזונה במעגל החיים הנשי, תזונת ילדים ונוער וגברים.
ניסיון בעבודה בקופת חולים.
חלק ממשפחת דיאט אנג׳ל כבר 5 שנים.

חן לב ארי
מנהלת מקצועית ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה בפקולטה לחקלאות, האוניברסיטה העברית, מלווה נשים בכל מעגל החיים הריון, לידה, הנקה וגיל המעבר ואכילה רגשית. ניסיון בעבודה קלינית כחלק מסטאז' בבית חולים שמיר אסף הרופא וכן מרפאות בקהילה. עובדת בדיאט אנג'ל מעל לחמש שנים.

עינב יחיאלי סלם
מנהלת צוות ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה באוניברסיטה העברית.
מתמחה באכילה במעגל החיים הנשי - הריון וטיפולי פוריות, הנקה, ילדים, ומתבגרים.
ניסיון בעבודה כחלק מהסטאז' בבית החולים וולפסון, קופ״ח מכבי בריאות הציבור וקליניקות פרטיות.
חברת צוות בדיאט אנג׳ל כבר למעלה משנתיים.

עדי יאנה
מנהלת צוות ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון באוניברסיטה העברית ותואר שני באוניברסיטת חיפה בתזונה והתנהגות, הצד הטיפולי שנוגע בהתנהגויות אכילה.
מתמחה בטבעונות וצמחונות, תזונת ספורט וצום לסירוגין.
נסיון בעבודה בביה''ח ברזילי ומרפאות בריאות הציבור.
חברת דיאט אנג'ל כבר מעל שנה וחצי.

אפרת זהבי
מנהלת צוות ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה באוניברסיטה העברית ותואר שני בתזונה והתנהגות באוניברסיטת חיפה.
מתמחה באכילה רגשית, אכילה במעגל החיים הנשי - קדם הריון, הריון והנקה.
מטפלת בסוכרת סוג 1, סוג 2 וסוכרת הריון.
מלווה לפני ואחרי ניתוחים בריאטריים.
ניסיון בעבודה בבית החולים איכילוב, מכוני סוכרת בקופות החולים וקליניקות פרטיות.
חברת צוות בדיאט אנג'ל מזה עשור.

גלי גירנספן
מנהלת צוות ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה באוניברסיטה העברית,
מתמחה באכילה רגשית ואכילה במעגל החיים הנשי - קדם הריון וטיפולי פוריות, הריון, הנקה וגיל המעבר.
ניסיון בעבודה בבית החולים ברזילי, בריאות הציבור וקליניקות פרטיות.
חברת צוות בדיאט אנג׳ל כבר למעלה משנתיים.

עדי סיני
מנהלת צוות ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון במדעי התזונה במכללת תל חי.
מלווה נשים בכל מעגל החיים, טרום הריון ופוריות, הריון, הנקה, גיל המעבר והגיל השלישי.
חברת צוות בדיאט אנג׳ל כבר למעלה מ3 שנים

הילה גרינברג
מנהלת צוות ודיאטנית קלינית

בוגרת תואר ראשון ושני במכללץ תל חי בתחום תוספי המזון, עם התמחות בהנחיית קבוצות, גישה מוטיבציונית, הריון ולידה, אונקולוגיה וגיל המעבר.
ניסיון בעבודה בבי"ח רמב"ם
חברת צוות בדיאט אנג׳ל כבר למעלה משנתיים.

רוני עמיצור לוי
דיאטנית קלינית, מייסדת דיאט אנג׳ל

לירון פז חגאי
דיאטנית קלינית, מייסדת דיאט אנג׳ל

חן לב ארי
דיאטנית קלינית ומנהלת מקצועית

עינב יחיאלי סלם
דיאטנית קלינית ומנהלת צוות

אפרת זהבי
דיאטנית קלינית ומנהלת צוות

עדי סיני
דיאטנית קלינית ומנהלת צוות

דנה גנה בנדל
דיאטנית קלינית ומנהלת מקצועית

גלי גרינספן
דיאטנית קלינית ומנהלת צוות

עדי יאנה
דיאטנית קלינית ומנהלת צוות

הילה גרינברג
דיאטנית קלינית ומנהלת צוות

כשהדרך עובדת, הכל אפשרי

תשובות לשאלות נפוצות

כמובן! הדיאטניות שלנו הן קליניות ויש לנו בצוות דיאטניות שמתמחות בליווי נשים בהיריון.
במקרה זה, המטרה לא תהיה ירידה במשקל, אלא יצירת אורח חיים בריא ומעקב אחר העליה על מנת לוודא שהיא מאוזנת ונכונה לגוף של האם והעובר.

התכנית שלנו מתחילה במסלול של 8 שבועות ולאחר מכן כל אחת יכולה להחליט לפי הצרכים שלה לכמה שלבים נוספים היא רוצה להמשיך (כל שלב אורך 4 שבועות). המחיר לשלב השני הוא 590 ש״ח, השלב הרביעי 490 ש״ח ומשלב חמישי  קיים מסלול שימור בעלות של 390 ש״ח לחודש.   ההתחייבות שלך היא פר שלב ואת מחליטה לקראת סופו אם את ממשיכה לשלב נוסף או לא.

לקראת סופו של כל שלב את והדיאטנית שלצדך קובעות מטרות משותפות להמשך דרכך – המשך לשלב נוסף איתנו בליווי צמוד/רק קבוצה/אפליקציה בלבד או בכוחות עצמך

כמובן! ומזל טוב! כל הדיאטניות שלנו הן קליניות ויש לנו בצוות דיאטניות שמתמחות בליווי נשים לאחר לידה ומניקות.
היא תשים איתך דגש על השבחת ושימור חלב האם ותוודא שאת צורכת את הערכים הכי נכונים עבורך על מנת לחזק את הגוף לאחר ההיריון והלידה.

אנחנו מסתכלות על התכנית שלנו כתהליך ארוך טווח ליצירת אורח חיים בריא ומאוזן. במעבר משלב אחד לשלב הבא אחריו את מתקדמת יחד איתנו בתהליך שלך. שלב 1 – הוא שלב הבסיס, ריסטרט פיזולוגי ומנטאלי במהלכו נבנה תכנית אכילה מותאמת אישית, נווסת את הגוף: איזון החשקים והדחפים ונתחבר מחדש למנגנון רעב-שובע. בנוסף, ניתן כלים להתמודדות גם ברגעי אתגר וקושי שהחיים מזמנים והתחלה של העמקת השינויים המחשבתיים הדרושים לשם התמדה. שלב 2 – הטמעת ההרגלים והדרך, שילוב "מאכלי נשמה" , הרחבת ארגז הכלים לשינוי מחשבתי ורגשי והבאה למקום בו השליטה נמצאת אצלך, לחיות את התהליך התזונתי ולשמור עליו אחת ולתמיד. בריאות לצד פינוק. שלב 3 – ביסוס הדרך והנאה עם הנעה לפעולה להצלחה מקסימאלית! עבודה על התעייפות וירידה במוטביציה, ישום ולמידה של טכניקות תזונתיות להוציא את הגוף ״מתקיעות פיזית ורגשית״. שלבי המשך – שימור המקום החדש והמשך השגת יעדים ומטרות. יינתן דגש על אכילה לא קשובה וממקום ריגשי והתחזקות פנימית. שייח פנימי מקדם ומעצים את הנצחונות שהשגת! לחגוג את עצמך!

התקשורת מול הדיאטנית היא יומיומית. לכל אחת מהדיאטניות שלנו יש את שעות הזמינות שלה, היא תציג אותן בפנייך במעמד ההיכרות ותיאום הציפיות. חשוב לציין שמענה הדיאטניות שלנו בקבוצת הוואטסאפ הוא מענה מיידי וזמין מ8:30 עד 20:30 (עם הפסקת צהריים באמצע), ניתן ורצוי תמיד להיעזר בקבוצה.

האנג'לית הצמודה שלך, תהיה איתך מהיום הראשון. התקשורת מולה תתבצע הן באמצעות הוואטסאפ הפרטי שלך לצד האפליקציה "הגאונית" שלנו. הדיאטנית שלך, תיתן לך התייחסות מקצועית 5 ימים בשבוע, לומדת אותך, את ההרגלים שלך ולפי צרכייך מדייקת, מכווינה, מחזקת ותומכת.

קבוצת הוואטסאפ שלנו מונה כ- 40 משתתפים, בסטטוס דומה לשלך. המענה ניתן לאורך לאורך שעות היממה בהובלת מקצועית על ידי צוות הדיאטניות שלנו, זאת לצד חברות למסע המהוות השראה, תמיכה וחיזוק נוסף מאלו שאיתך בחוויה.

אופי הליווי שלנו הינו אונליין, החלוצות בארץ בטיפול מקוון, ומתבצע באמצעות הוואטסאפ לצד האפליקציה הייחודית שלנו. מרבית התקשורת הינה בהודעות טקסט, הודעות קוליות, שיחות טלפון לפי צורך. הדיאטנית איתך ברגעי האמת, כשאת זקוקה לנו, כך שאין צורך לפנות זמן בלוז.

כמובן! כל מי שמרגישה צורך, תיקבע איתה שיחת היכרות ראשונית לבירור צרכים ותיאום ציפיות.

יש לנו מגוון רחב של תפריטים ותוכניות אכילה מותאמים למגוון של צרכים קליניים, יעדים, העדפות תזונה שלך ועוד. ההתאמה נעשת לפי הצרכים האישיים שלך ומתבצעת אל מול הדיאטנית האישית. ואם אינך חובבת תפריטים – אל חשש! אין זו הדרך היחידה להצלחה שלך, מטרת העל למצוא דרך לחיים! ללא קושי, ללא מגבלות שקשה לך לחיות איתן ובהרבה הנאה סיפוק וטעם

הינך צריכה לבדוק אל מול חברת הביטוח\סוכן שלך את כיסוי הפוליסה באחד מהסעיפים הבאים: ליווי תזונתי, ייעוץ דיאטטי, ייעוץ דיאטנית קלינית, פגישה עם דיאטנית. גובה ההחזר עשוי להיות עד לשיעור של 80% אחוז.

כן. לאחר שלושה שלבים בליווי המלא של התכנית, יש אפשרות להצטרף לליווי קבוצתי בלבד.

כמובן! כל הדיאטניות שלנו הן קליניות מוסמכות ויש לנו שמתמחות במגוון רחב של מצבים קליניים שמצריכים טיפול והתייחסות.

כמובן! אין אצלנו אסור! מותר לאכול הכל מהכל במידה, בכמות נכונה ובשמירה על איזון.

לא! אין אצלנו אסור! מותר לאכול הכל מהכל במידה, בכמות נכונה ובשמירה על איזון.

כן. ואף מומלץ. אנחנו במטרה להשתלב בחיים שלך וחלק מהם זה גם יציאה למסעדות.
אנחנו נעניק לך כלים להתנהלות נכונה ביציאה למסעדות, או להזמנות טייק אוואי וכמובן שאת יכולה להתייעץ עם הדיאטנית מה נכון לך להזמין במקרה הצורך או בתכנון קדימה.

כמובן! הדיאטנית שלך תדע להנחות אותך איך להתנהל או לעזור לך לבחור נכון. מה להזמין מתן ביס או מה נכון לאכול בחדר האוכל של החברה וכדומה.

כמובן! כל הדיאטניות שלנו הן קליניות מוסמכות ויש לנו שמתמחות במגוון רחב של מצבים קליניים שמצריכים טיפול והתייחסות.

מייסדות התכנית

לירון ורוני, דיאטניות קליניות ומנהלות את קליניקת “דיאט אנג’ל” –  קליניקה עם מעל ל-10 שנות ניסיון המלווה מאות נשים בארץ ובחו”ל. האני מאמין שלנו הוא במציאת איזון באכילה.

 

ניסיוננו מלמד כי לעתים חייבים לבצע שינויים תזונתיים קצרי טווח להשגת התוצאה המיוחלת ומכאן נולד רעיון התכנית שפיתחנו.
התכנית מעניקה את כל המידע התזונתי העדכני ובנוסף, מספקת את המפתח להצלחה שהוא תמיכה מקצועית ברגעי האמת והקושי.

 

תמיכה כזו שתגרום לנו לא רק ללמוד ולהבין מה עלינו לעשות בשביל לרדת במשקל ולחיות בריא יותר אלא גם להצליח ליישם בפועל גם ביום שאחרי.

זה הזמן שלך... מחכות לך

IMG_8966

מיכל וולפסון

" בעשור האחרון איבדתי את שני הורי, ההתמודדות עם האובדן גרמה לאכילה רגשית והמשקל עלה ועלה. הרגשתי תסכול רב ואבדן שליטה. האמת שהצטרפתי בלי הרבה ציפיות. ואמרתי לעצמי שבטח לא אתמיד ושוב אבזבז כסף על עוד דיאטה....כל כך שמחה שהתבדתי!!🤗
התחלתי את התהליך עם סתיו הדיאטנית המקסימה, שתמכה בי המון, השילוב של הקבוצה המחזקת והאפליקציה המעולה איפשרו לי לצלוח את הדרך בחמלה כלפי הגוף, גם ברגעים של מעידות. אחרי מספר חודשים של אכילה בריאה ומספקת בלי להרגיש בעונש אפילו לא לרגע אחד, אני יכולה לומר שהתוכנית הזו היא המתנה שכל אחת צריכה להעניק לעצמה🙏 תודה עליכן צוות אלופות! 💕💕💕💕 "

ענת קירשנבוים

" אם הייתן אומרות לי לפני שנה שאני אהיה 18 קילו פחות הייתי חושדת שאתן משוגעות… זה קורה מבחינתי רק אנשים אחרים. ופתאום גם אני סיפור הצלחה!
אז כן היום אני שנה אחרי, עדיין מקפידה לרשום באפליקציה, נשקלת אחת לשבוע, לא יוצאת מהבית בלי לתכנן לי באופן מדויק את היום, מכינה לעצמי את האוכל (לפני כן בכלל לא הייתי נכנסת למטבח), מוצאת לי את הדברים שאני אוהבת לאכול, מפרגנת לי לעיתים ארוחות מותר לנשמה ונהנית לי מעדכון המלתחה.
ומה אני אגיד לכן, זאת הייתה ההחלטה הכי טובה שעשיתי בשבילי בשנה שחלפה! "

ענבל גזית

" אחרי ההריון השני נשארתי עם יותר מ-10 ק''ג עודף. זה היה עודף משקל שלא הכרתי ולא ידעתי איך להתמודד איתו. הצלחתי להוריד לבד בערך 3 ק''ג וגם זה בכמה חודשים... הייתי מתוסכלת.
שמעתי על דיאט אנג'ל דרך חברה, במקרה יום אחר כך בדיוק התחילה תוכנית חדשה בדיאט אנג'ל והחלטתי להירשם מהרגע להרגע.
איזה כייף שעשיתי זאת! הדיאטנית המדהימה היתה שם בשבילי במקצועיות ורגישות והקבוצה מילאה אותי בהשראה ואנרגיות! איזו הרגשה טובה זאת להשקיע בעצמך! הרכב הארוחות שלי השתנה מקצה לקצה, חזרתי להינות מירקות וגם מחלבונים איכותיים. תוך שלושה חודשים ירדתי 10 ק''ג! לא האמנתי שזה יכול להיות כל כך אפשרי ואפילו מהנה. בעזרת דיאט אנג'ל קיבלתי את עצמי בחזרה, למדתי להשקיע בעצמי ובבריאות, למדתי להקשיב לעצמי- לגוף ולנפש, המחמאות זה רק בונוס. אז תודה לכן! ולעצמי 😉 "

כל הזכויות שמורות © נבנה ע"י AK Studio

עקב ריבוי פניות, זמני התגובה שלנו ארוכים מהרגיל.

להרשמה למחזור של 18/06, אנו ממליצות לרכוש את התכנית עצמאית בדף זה. במידה והשארת פרטים, נעשה כל מאמץ לחזור אלייך במהלך הימים הקרובים.

דילוג לתוכן