מתרגשות על הצטרפותך לקהילת דיאט אנג'ל!

יחד נצעד יד ביד ונפעל למען בריאות הגוף, התחזקות פנימית וכל זה במטרה להרגיש הכי טוב עם עצמך! 

ביום העסקים הבא, נציגה ממשרדינו תיצור קשר עם פרטים נוספים. בשלב הזה, אנא מלאי בהקדם את שאלון ההכרות כאן בלינק. על בסיסו הצוות המקצועי שלנו יתאים עבורך את הדיאטנית המתאימה ביותר לצרכייך.

בינתיים ריכזנו עבורך מספר פרטים חשובים 👇

למה לצפות בימים הקרובים?

למה לצפות בימים הקרובים?

חוברת המתכונים ההתחלתית​

לא חייבים לבשל בתוכנית אבל למי שאוהבת, יש בחוברת מגוון מתכונים בריאים ומאוד פשוטים להכנה.
וזוהי רק ההתחלה… מגוון רחב נוסף של מתכונים יינתן לאורך כל הדרך.

לחוברת המתכונים לחצי כאן ←  

רשימת מוצרים מומלצים

ריכזנו רשימה של מוצרים מומלצים כי כשיש מה שצריך, הרבה יותר קל לבחור נכון.
שימו לב – אין חובה לרכוש מוצרים אילו.


לרשימת מוצרים כללית לחצי כאן
 ← 
לרשימת מוצרים צמחונית-טבעונית לחצי כאן 

תקנון

שעות פעילות הקבוצה והדיאטנית ודברים נוספים שעליך לדעת – חשוב לקרוא!


לתקנון לחצי כאן 

החזרים מביטוח הבריאות

חשבונית עבור התשלום נשלחה למייל שלך – ניתן להגיש לביטוח בריאות הפרטי (במידה וברשותך פוליסה המכסה דיאטנית/תזונאית קלינית).

במידה והביטוח דורש מסמכים נוספים, נבקש למלא זאת בטופס המצורף.


לטופס הנפקת מכתב החזר לביטוח לחצי כאן ←

חיבור לאפליקציה

מהות האפליקציה הינה לנהל מעקב אחר האכילה שלך (וגם עבור הרגלי שתייה ופעילות גופנית) זאת כדי שהדיאטנית מהצד שני תוכל להכיר את ההרגלים ולהכווין אותך אל עבר השינוי, עד ליעד!

את האפליקציה נוריד יחד ביום הראשון לתוכנית – וכל ההנחיות ינתנו בקבוצה (איתך יד ביד בשלב ההתקנה).

התשלום עבורה הינו נפרד לתוכנית ובעלות חודשית של 49 ש״ח – מנוי חודשי אשר מתחדש אוטומטית. ניתן לבטל בכל עת דרך האפליקציה. (ללחוץ על 3 הנקודות בצד שמאל של המסך – ומגיעים למסך מסלול ותשלומים, שם ניתן להתנתק באופן יזום).

יש לשים לב! ההתנתקות מהאפליקציה הינה עצמאית ומחיקתה בלבד מהמכשיר לא מנתקת אותך מהמנוי.

 

האפליקציה נתמכת במערכות הפעלה 9 ואילך באנדרואיד ו-14 ואילך באייפון

ורגע לפני היציאה לדרך, מזמינות אותך להכיר אותנו קצת יותר לעומק. רוצות אותך בקהילה שלנו! שווה לך לעקוב! שם ניתן למצוא מידע חשוב והמון השראה לדרך שלך! (טיפים חשובים להצלחת התהליך, מוצרים ומתכונים מושלמים ועוד׳)

מענה לשאלות נפוצות:

כמובן! הדיאטניות שלנו הן קליניות ויש לנו בצוות דיאטניות שמתמחות בליווי נשים בהיריון.
במקרה זה, המטרה לא תהיה ירידה במשקל, אלא יצירת אורח חיים בריא ומעקב אחר העליה על מנת לוודא שהיא מאוזנת ונכונה לגוף של האם והעובר.

התכנית שלנו מתחילה במסלול של 8 שבועות ולאחר מכן כל אחת יכולה להחליט לפי הצרכים שלה לכמה שלבים נוספים היא רוצה להמשיך (כל שלב אורך 4 שבועות). המחיר לשלב השני הוא 590 ש״ח, השלב הרביעי 490 ש״ח ומשלב חמישי  קיים מסלול שימור בעלות של 390 ש״ח לחודש.   ההתחייבות שלך היא פר שלב ואת מחליטה לקראת סופו אם את ממשיכה לשלב נוסף או לא.

לקראת סופו של כל שלב את והדיאטנית שלצדך קובעות מטרות משותפות להמשך דרכך – המשך לשלב נוסף איתנו בליווי צמוד/רק קבוצה/אפליקציה בלבד או בכוחות עצמך

כמובן! ומזל טוב! כל הדיאטניות שלנו הן קליניות ויש לנו בצוות דיאטניות שמתמחות בליווי נשים לאחר לידה ומניקות.
היא תשים איתך דגש על השבחת ושימור חלב האם ותוודא שאת צורכת את הערכים הכי נכונים עבורך על מנת לחזק את הגוף לאחר ההיריון והלידה.

אנחנו מסתכלות על התכנית שלנו כתהליך ארוך טווח ליצירת אורח חיים בריא ומאוזן. במעבר משלב אחד לשלב הבא אחריו את מתקדמת יחד איתנו בתהליך שלך. שלב 1 – הוא שלב הבסיס, ריסטרט פיזולוגי ומנטאלי במהלכו נבנה תכנית אכילה מותאמת אישית, נווסת את הגוף: איזון החשקים והדחפים ונתחבר מחדש למנגנון רעב-שובע. בנוסף, ניתן כלים להתמודדות גם ברגעי אתגר וקושי שהחיים מזמנים והתחלה של העמקת השינויים המחשבתיים הדרושים לשם התמדה. שלב 2 – הטמעת ההרגלים והדרך, שילוב "מאכלי נשמה" , הרחבת ארגז הכלים לשינוי מחשבתי ורגשי והבאה למקום בו השליטה נמצאת אצלך, לחיות את התהליך התזונתי ולשמור עליו אחת ולתמיד. בריאות לצד פינוק. שלב 3 – ביסוס הדרך והנאה עם הנעה לפעולה להצלחה מקסימאלית! עבודה על התעייפות וירידה במוטביציה, ישום ולמידה של טכניקות תזונתיות להוציא את הגוף ״מתקיעות פיזית ורגשית״. שלבי המשך – שימור המקום החדש והמשך השגת יעדים ומטרות. יינתן דגש על אכילה לא קשובה וממקום ריגשי והתחזקות פנימית. שייח פנימי מקדם ומעצים את הנצחונות שהשגת! לחגוג את עצמך!

התקשורת מול הדיאטנית היא יומיומית. לכל אחת מהדיאטניות שלנו יש את שעות הזמינות שלה, היא תציג אותן בפנייך במעמד ההיכרות ותיאום הציפיות. חשוב לציין שמענה הדיאטניות שלנו בקבוצת הוואטסאפ הוא מענה מיידי וזמין מ8:30 עד 20:30 (עם הפסקת צהריים באמצע), ניתן ורצוי תמיד להיעזר בקבוצה.

האנג'לית הצמודה שלך, תהיה איתך מהיום הראשון. התקשורת מולה תתבצע הן באמצעות הוואטסאפ הפרטי שלך לצד האפליקציה "הגאונית" שלנו. הדיאטנית שלך, תיתן לך התייחסות מקצועית 5 ימים בשבוע, לומדת אותך, את ההרגלים שלך ולפי צרכייך מדייקת, מכווינה, מחזקת ותומכת.

קבוצת הוואטסאפ שלנו מונה כ- 40 משתתפים, בסטטוס דומה לשלך. המענה ניתן לאורך לאורך שעות היממה בהובלת מקצועית על ידי צוות הדיאטניות שלנו, זאת לצד חברות למסע המהוות השראה, תמיכה וחיזוק נוסף מאלו שאיתך בחוויה.

אופי הליווי שלנו הינו אונליין, החלוצות בארץ בטיפול מקוון, ומתבצע באמצעות הוואטסאפ לצד האפליקציה הייחודית שלנו. מרבית התקשורת הינה בהודעות טקסט, הודעות קוליות, שיחות טלפון לפי צורך. הדיאטנית איתך ברגעי האמת, כשאת זקוקה לנו, כך שאין צורך לפנות זמן בלוז.

כמובן! כל מי שמרגישה צורך, תיקבע איתה שיחת היכרות ראשונית לבירור צרכים ותיאום ציפיות.

יש לנו מגוון רחב של תפריטים ותוכניות אכילה מותאמים למגוון של צרכים קליניים, יעדים, העדפות תזונה שלך ועוד. ההתאמה נעשת לפי הצרכים האישיים שלך ומתבצעת אל מול הדיאטנית האישית. ואם אינך חובבת תפריטים – אל חשש! אין זו הדרך היחידה להצלחה שלך, מטרת העל למצוא דרך לחיים! ללא קושי, ללא מגבלות שקשה לך לחיות איתן ובהרבה הנאה סיפוק וטעם

הינך צריכה לבדוק אל מול חברת הביטוח\סוכן שלך את כיסוי הפוליסה באחד מהסעיפים הבאים: ליווי תזונתי, ייעוץ דיאטטי, ייעוץ דיאטנית קלינית, פגישה עם דיאטנית. גובה ההחזר עשוי להיות עד לשיעור של 80% אחוז.

כן. לאחר שלושה שלבים בליווי המלא של התכנית, יש אפשרות להצטרף לליווי קבוצתי בלבד.

כמובן! כל הדיאטניות שלנו הן קליניות מוסמכות ויש לנו שמתמחות במגוון רחב של מצבים קליניים שמצריכים טיפול והתייחסות.

כמובן! אין אצלנו אסור! מותר לאכול הכל מהכל במידה, בכמות נכונה ובשמירה על איזון.

לא! אין אצלנו אסור! מותר לאכול הכל מהכל במידה, בכמות נכונה ובשמירה על איזון.

כן. ואף מומלץ. אנחנו במטרה להשתלב בחיים שלך וחלק מהם זה גם יציאה למסעדות.
אנחנו נעניק לך כלים להתנהלות נכונה ביציאה למסעדות, או להזמנות טייק אוואי וכמובן שאת יכולה להתייעץ עם הדיאטנית מה נכון לך להזמין במקרה הצורך או בתכנון קדימה.

כמובן! הדיאטנית שלך תדע להנחות אותך איך להתנהל או לעזור לך לבחור נכון. מה להזמין מתן ביס או מה נכון לאכול בחדר האוכל של החברה וכדומה.

כמובן! כל הדיאטניות שלנו הן קליניות מוסמכות ויש לנו שמתמחות במגוון רחב של מצבים קליניים שמצריכים טיפול והתייחסות.

כל הזכויות שמורות © נבנה ע"י AK Studio

דילוג לתוכן